جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از 3600 متقاضی برگزار گردید

به گزارش وبلاگ همسفر، دیروز مورخ 12 آگوست جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری برگزار گردید و طی آن 3600 متقاضی اکسپرس انتری برای تقاضا جهت اقامت دائم دعوتنامه دریافت کردند. حد اقل امتیاز این متقاضیان 466 بود که البته نسبت به پذیرش قبلی هفت نمره بالاتر است.

جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از 3600 متقاضی برگزار گردید

گفتنی است سیستم اکسپرس انتری سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر دنیا بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می نماید. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می نماید. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها ITA (دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می گردد.

اداره مهاجرت، شهفرایندی و پناهندگی کانادا در این پذیرش از قاعده tie-break استفاده کرد: 6 آگوست 2019 راس ساعت 12:14:53 به وقت استاندارد شرقی. این بدین معنی است که تمام متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی حد اقل 466 امتیاز داشتند و قبل از این تاریخ و ساعت پروفایل خود را وارد صف انتظار اکسپرس انتری کردند در پذیرش دیروز مورخ 12 آگوست دعوتنامه دریافت نموده اند.

بدین ترتیب، مجموع دعوتنامه های صادره در امسال میلادی به 52600 عدد رسید. همانطور که پذیرش های قبل مشاهده شد، اخیرا طی پذیرش ها 3600 دعوتنامه صادر می گردد و پذیرش دیروز هم همان فرایند را دنبال نموده است. کانادا برای اینکه به هدف سال 2019 و 2020 برسد باید به وسیله برنامه های تحت مدیریت اکسپرس انتری و برنامه مهاجرت استانی تعداد بیشتری مهاجر جذب کند.

متقاضیانی که در سیستم جامع رتبه بندی یا به اختصار CRS امتیاز ناکافی دارند می توانند چشم امید خود را به برنامه مهاجرت استانی بدوزند و با انتخاب شدن از طرف استان 600 امتیاز اضافی کسب نمایند. گفتنی است چندین استان کانادا راستاهای مهاجرتی مرتبط با اکسپرس انتری دارند. مثلا راستاهای مهاجرتی انتاریو، ساسکاچوان و آلبرتا طی هفته های اخیر فعال بوده اند و به وسیله راستا مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی انتاریو برای متقاضیان اکسپرس انتری که، علاوه بر داشتن معیارهای دیگر در یکی از شش شغل بخش فناوری سابقه کار دارند و حد اقل امتیازشان در سیستم جامع رتبه بندی هم 435 است 1773 دعوتنامه صادر شده است.

به نمونه های فرضی زیر از متقاضیانی که در پذیرش دیروز دعوتنامه دریافت کردند توجه نمایید:

آناهیتا 31 سال سن دارد. تحصیلات خود را تا مقطع فوق لیسانس ادامه داده است و سه سال هم به اسم مشاور مدیر مشغول به کار بوده است. با شرکت در امتحان آیلتس توانست در هر یک از مهارت های زبانی نمره 8 کسب کند. با اینکه آناهیتا تا به حال در کانادا نه کار نموده و نه تحصیل با داشتن 467 امتیاز در سیستم جامع رتبه بندی واجد شرایط دعوتنامه در پذیرش دیروز مورخ 12 آگوست 2019 بوده است.

عادل و سارا متاهل بوده و به ترتیب 36 و 31 ساله هستند. هر دو چهار سال سابقه کار در زمینه حسابداری دارند و هر دو به زبان انگلیسی مسلط هستند. هر دوی آنها تحصیلات خود را تا مقطع لیسانس ادامه داده اند. علاوه بر این دارای مدرک فوق دیپلم هم هستند. نه عادل و نه سارا تا به حال در کانادا نه کار نموده اند و نه تحصیل. سارا متقاضی اصلی بود و با اقدام او هر دو وارد صف انتظار شدند. امتیاز سارا 466 و برای دریافت دعوتنامه در این دور از صدور دعوتنامه کافی بوده است.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال

به "جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از 3600 متقاضی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین پذیرش اکسپرس انتری با دعوت از 3600 متقاضی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید